Навън вече е толкова студено, но с този пост искам да се върна поне за малко в края на лятото.
...когато сутрините са свежи, прохладни и вкусни в градината
А за обяд, може да напалиш огън навън и да сготвиш най - вкусните ястия, като добавяш свежите продукти от градината до теб
Със зехтин, люти чушки и розмарин и с круши и карамел.
























